stylowe-bransolety.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów jest daleko w tyle, ale gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu dokładniej polscy producenci są w stanie zaoferoać klientom naprawdę wiele!
Od modnych fasonów do wysokich lotów tkaniny. W którym miejscu nastał przeszkoda kupujących? Brak wystarczających zdolności projektantów czy może ludzie są zbytnio rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, czy innej odzieży ludzie nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie sprawdzić polski asortyment.

Podsumowując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co Polskie! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę Polskim producentom ale też innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety

Kategorie: posty