slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz 3 podstawowe terminy przedstawiające stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Czego pragną kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują obie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Większość lubi kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują postawy na zabój oddanego mężczyzny. Jak często mawiają w połowie potrzebują czułości, stałości w uczuciach, ale w drugiej połowie skrycie pragną by ich facet czasami stawiał opory, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a co dopiero relacja czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze czy większe potrzeby, aby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba podtrzymywać często małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później zawsze wygasa. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty