ekskluzywne-bransoletki.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Portale społecznościowe czy poradniki tworzone są najczęściej o modzie damskiej oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno przyjęto że moda jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są chętni do rozmów na temat garderoby czy też dbania o wygląd. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co włoży na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pomówmy więc o stylu mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Znawcy mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł prezentowania odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców odstrasza bardzo często obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej biała oraz czarna. Kolejną taką rzeczą jest marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są eleganckie buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki

Kategorie: posty